Sla navigatie over

Zingen voor je Leven Leiden

Dat kanker niet het einde van het lied hoeft te betekenen, is gelukkig inmiddels een vertrouwde gedachte. Maar dat het ook het begin van een lied of zelfs van een heel repertoire kan zijn, is minder bekend. Stichting Zingen voor je Leven Leiden (Noyana) is speciaal bedoeld voor mensen die direct of indirect met kanker zijn geconfronteerd. Zangervaring is niet nodig. De sfeer is ontspannen en de prestaties zijn ondergeschikt aan het plezier.
Zingen met een groep mensen die ervaringen met kanker delen blijkt een heel bijzondere meerwaarde te hebben. De sfeer is warm en plezierig. Het is mogelijk om steun te vinden bij elkaar, maar vooral is er de ontspanning en het genieten van samen zingen. Het repertoire bestaat uit liederen uit verschillende landen, populaire songs en af en toe een mantra. De koorleden kunnen ook zelf een lied aandragen dat voor hen een bijzondere betekenis heeft. Het is niet nodig om al ervaring te hebben met zingen en muziek. Elke stem is goed zoals hij is.

Terug naar het overzicht landelijk netwerk

Praktische informatie

Coördinator: Ida Tan
Dirigent: Wieke Ubels
Stemexpressie: Wieke Ubels
Pianobegeleiding: Peter Bontje
Bestuursleden:  I. Tan (voorzitter), A. Hilderink (vice-voorzitter), H. de Mooij (penningmeester), T. van den Boer (secretaris), L. Hoogakker.

Koorochtend: Op maandagochtend, een keer in de veertien dagen
Tijd: 10.00 tot 12.15 uur (binnenloop vanaf 09.45 uur)
Locatie: Het Praethuys, Volkstuinvereniging, Tuinderspad 1 in Voorschoten

Kosten deelname: € 120,– per jaar
Aanmelden: I. Tan, idatan@ziggo.nl  of 06 57 32 72 75

ANBI-status

Zingen voor je Leven Leiden heeft de ANBI-status

anbi_fc

Doelstelling:
Het in stand houden van een koor onder auspiciën van Stichting Kanker in Beeld. Beoefening van podiumkunst.

Bezoekadres:
Ida Tan
Nesciokade 15
2321 WC Leiden
06-5732 7275

RSIN: 853651759
Bankrekening: NL85RABO0111668514

Jaarverslag:
2024

Jaarrekening:
2024

Beleidsplan:
2025

‘Vrienden van Zingen voor je Leven Leiden – Noyana’

We zijn eind september 2018 begonnen met het werven van vrienden voor ‘Vrienden van Noyana’. Voor minimaal €12,50 per jaar bent u lid en helpt u ons mee om onze koorkas op peil te houden. Wat krijgt u er voor terug? Heel veel dankbaarheid van het koor, u mag twee maal per jaar een muziekochtend mee beleven en u ontvangt twee maal per jaar een speciale vrienden-nieuwsbrief. U ziet er wel wat in? Stuur een mail naar hilderinkank@hotmail.com

Activiteiten

Optreden, 19 december 2024
Op 19 december 2024 hebben wij gezongen tijdens de lunch van de Zonnebloem in Voorschoten. Al zingend lopend door de zaal hebben we veel gasten enthousiast gekregen om mee te zingen.

Kerstochtend
Op 16 december 2024 hebben we weer met veel vrienden, familie en donateurs onze kerstochtend gehad.

Het was een gezellige en afwisselende ochtend. Ook een klein onderdeel van ons nieuwe initiatief ‘Dansen voor je Leven’ hebben we onze gasten laten ervaren.

Onze kerstkaart is dit jaar door een van onze koorleden ontworpen. 

Korendag Haarlem, 19 oktober 2024
Ons koor heeft met veel plezier en enthousiasme meegedaan aan deze dag. Wij zongen What a wonderful world en met Epo I tai tai kregen we de hele zaal goed in beweging.

Dansen voor je Leven
Op 23 september 2024 liet Tineke het koor kennismaken met ‘Dansen voor je Leven’. Beweging, kan ook zittend op een stoel, geeft net zoals zingen, ook ondersteuning om je emoties te uiten en innerlijk weer in balans te komen.

Oud-Poelgeest
Koffiedrinken en zingen bij kasteel Oud-Poelgeest in Oegstgeest op 7 juli 2024

Ontmoetingsdag Ede
Heel veel inspiratie opgedaan op de Ontmoetingsdag in Ede op 25 mei 2024. Deze dag was voor dirigenten, stembevrijders en besturen.

Wereldkankerdag
De radio-interviews en de Opendag ivm Wereldkankerdag op 4 februari 2024 heeft ons koor, en ook Kanker in Beeld, weer wat meer naamsbekendheid gegeven.

En ons koor heeft er weer een nieuw koorlid bij.

Boekpresentatie

Een van onze (oud) koorleden, Ans van Reeuwijk, heeft een boek geschreven over haar borstkankertraject. Het eerste exemplaar werd op 25 maart 2024 in het LUMC in Leiden overhandigd aan haar oncoloog.

Natuurlijk waren er ook een paar koorleden van ons bij en hebben wij een lievelingslied van Ans gezongen.

Dit bijzondere boek ‘Van leegte naar ruimte’ is te bestellen via www.ansvanreeuwijk.nl voor €27,50.


085 – 273 83 33
info@kankerinbeeld.nl

Volg ons op TwitterVolg ons op YouTubeVolg ons op InstagramVolg ons op FacebookVolg ons op LinkedIn